Hızlı Giriş
📣 Duyuru:

151 Kişi Online

Ruyapanel

Ruyapanel.com internet teknolojileri sizlerde kaliteli tasarımlar yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçe bilirsiniz...

Ruyapanel

Sohbetin Tek adresi Burası Sizlerde Artık Sohbet Ederek yeni arkadaşlıklar kurmak istiyorsanız Tam Adresinizdesiniz.

Skype Destek
İndir
Destek Al

Sesli Chat Ortaklığı

Merhaba arkadaslar bu makalemizde  sizlere sesli chat ortaklığı nedir onu anlatacağız.

Sesli chat sitelerinde Yükselmek ve sitesinde  yoğun bir user isteyen bir cok siteyi yakından ilgilendiren bir konudur dikkatli okuyun!

Her site ilk acıldığı günden bu güne  acaba sitem nasıl tanınır  veyada siteme nasıl  sohbet edecek bir ortam sağlarım düsüncesi ile kara kara düsünür.

Arkadaslar  aslında sesli  chat siteleri arasında büyümekte  kendi  isminizide sanal alemde hizmet sunan arkadalık sitelerine  tanıtmak  cok  kolay, Örnek bir konu ile   baslayalım sevgili dostlarım suan türkiye üzerinde  yayın  sunan  bir cok arkaslık sitesi olan sitelerin ya kimisinde 18 sohbet odısı   mevcut yada  kendi bünyesinde hizmet veren adreslerden bir kacı ile birlesmesi gibi aktiveteler ile  büyümek kolaydır.

Arkadaslar  mesela seslievren  veyada eski sesli chat sitelerinin gözdesi olan seslisayfam, sesliduy adreslerinin yaklasık 10 ortagı var bu adresler   ücer beser kisilerin toplanarak  büyük bir sohbet ortamında yer alamsına sesli chat ortaklığı denir. Aslında siteler en kolay yolu seciyor  cünki az useri olan ve ismi duyulmayan bir cok site  türkiye genelinde  yayın yapan  büyük sitelere yönleniyor. Sebeplerinden  bazıları sunlar kendini tanıtma ve cevre kazanmak amacı ile yola cıkan  bir cok site ve site sahipleri var aslında  bir sitede toplanıyorlar  ve site büyüdükten sonra aralarında bir guruplasma ile bir anlasmazlık yasayan  site cok . özellikle sesli sayfam bunların en büyük örneği sizde sitenizi sorun yasamayacağınız bir ortamda birlestirin ve seviyeli  bir ortamda yerinizi alın hayatınızın tadını yasayın.

Yazar : 0
16 Mar Salı 18:59
134 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder


POPÜLER YORUMLAR