88Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli kameralı chat

Merhaba sevgili sesli kameralı chat makale okuyularımız sizler için teknolojinin gelişmiş sistemlerinin en iyisinde bahsedeceğim.

Evet sevgili okurlarımız bildiğiniz üzere sitemizde bir çok sesli chat için müzik, Eğlece, Aşk, Mizah, gibi bir çok oda mevcuttur. Peki bizler burada hangileri ile bunlarda neler yapabiliriz?

İlk oda dediğimiz Türkçe Müzik odamızda başlayalım sizlere. Türkçe Play müzik odalarında saat 08:00 sabah ile gece saat 00:00 kadar hareketli müzik eşliğine kadar devam eder. Tabi bunları kullanıcılarımıza görede istisnalar yapılabiliyor.

Örnek olarak yabancı, damar, Slow Müzik çalmak isteyenlerde oluyor. buna benzer damar veya slow odalarımızda vardır bu odalarda kendilerine sıraya girip dilediği kadar slow müzik gibi bir çok eşlik ederek çalabilirler.

Canlı müzik eşliğinde odamızda sadece canlı paylaşımlar bulunuyor. Örneğin şiirler, Şarkılar, gibi amatör usta arkadaşlarımız çok güzel şiir, ve şakı söyleyebiliyorlar. Usta dediğimiz veya amatör dediğimiz kişiler bugün sanatçılardan daha güzel sesleri ile dinlenerek güzel paylaşımları söyleye biliyorlar. Teknolojinin verdiği güzellikler doğrultusunda güzel zevkli ve arkadaşlık gibi bir çok eğlenceye hizmet veren bir platform içinde eğlenceli dakikalar adında sizlere önemli keyifler vermenin tadında olan pek çok insanında burada memnun olduğunu görüyoruz.

Pek çok odamız mevcut olup bütün sohbet kullanıcıları için hizmet halinde güzellik içinde yer alır.

Yazar :
12 Kas 2016
2098 Görüntüleme

Tags:


Gönder