11Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

SesliCeylan ve Sesli sohbet

Yeni bir teknoloji ile speakychat değiştirme özelliği ile ikinci kez çıkış yakalayan Sesli Ceylan, yeni güncellemesini sizlere yeni sohbet hizmeti ile sizlere yenilikler içinde artık kayıtlı kullanıcılarda da yüz 100 sesli mavi ay sohbet ile yapabileceğiz. Bir süredir popüler olan Muhabbet,Müzikler, Türküler eşliğinde yarışma da dahil olmak  üzere yeni paylaşımı uygulaması, Sesli Chat özelliğinden sonra adeta şaha kalkmıştı. Milyonlarca insanın Lobi’de sıcak ve nezih bir ortam keşfettiğinin Farkındalını yaşıyor sizde yaşıyor ve ilgi sesli sohbet ile kendi çenesi bu özellikle günümüzün Kameralı, Sesli Sohbet haline gelen, Yaşı 30’un üstünde olanlar, eskiden görüntülü sohbetin ne kadar ütopik bir iletişim yöntemi olduğunu hatırlarsınız.

Yeni Sesli Chat Güncellemeleri

O zamanlar en büyük rüyamız evlerimizdeki bilgisayar başında bulunan görüntülü sesli sohbet görüşme özelliğini kazanmasıydı. Ancak geldiğimiz noktada, görüntülü sohbet evdeki daha çok sabit ötesine taşındı. SesliCeylan.com Farklı görüntülü Chat, görüşme yöntemlerini kullanarak, uzaktaki yakınlarınızla, aynı odadaymış gibi Kameralı internet iletişimini kurmanız mümkün oluyor. Üstelik birçok video sohbet odaları, görüntülü görüşme işlemini ücretsiz olarak gerçekleştiriyor.

Sesli maviay odaları yeniliklerde!

Dünyanın en iyi iletişim aralarından biri ise artık sesli mavi ay olması bütün kullanıcıların daha çok ilgisini çekmektedir. Facebook ve Line, gibi sosyal medya hesapları WhatsApp’tan sonra mesafeleri ortadan kaldıracak olan özellik Seslimaviay.com’da geliyor.En çok tutulması gereken insanın hayallerini gerçekleştiren sistemlerden biri ise içerisinde keşfedilen sesli ve görüntülü chat girişilerinin en hızlı şekilde yer alması bu özelliğin geleceğini doğrular nitelikte. Bu özellik aktif olarak geldikten sonra speaky chat bölümünün yanına yeni bir ikon eklenecek. İkona basıldığında sesli veya görüntülü arama tercihi karşımıza çıkacak ve sonrasında kolaylıkla erişim sağlayarak 100 lerce kişiyle aniden sohbet etme özeliğine sahip olabileceksiniz.

X

Yazar : Emir
10 Kas 2019
734 Görüntüleme

Tags:


Gönder